Voetbalvereniging Dongen
Webmail

Contact
Algemeen

Natuurlijk horen wij graag van mensen die lid willen worden of andere vragen hebben aan onze vereniging. Hier zijn de mogelijkheden waarop u met een van onze bestuursleden of met het sportpark in contact kunt komen. 


Sportpark "de Biezen"  
Procureurweg 2
5103BG DONGEN

tel.: (0162) 31 66 22

Secretaris   mail: info@vvdongen.nl
Ledenadministratie tel.: 06 51404529 mail: ledenadministratie@vvdongen.nl
Wedstrijdsecretariaat tel.: 06 20833085 mail: wedstrijdzaken@vvdongen.nl

 

Secretariaat/Algemeen info@vvdongen.nl
Hoofdbestuur  bestuur@vvdongen.nl
Jeugdbestuur jeugdbestuur@vvdongen.nl
Oefenwedstrijden jeugd oefenen-jeugd@vvdongen.nl
Website webmaster@vvdongen.nl
Evenementen evenementen@vvdongen.nl
Sponsoring sponsoring@vvdongen.nl
Wedstrijdzaken wedstrijdzaken@vvdongen.nl
Vrijwilligerscommissie vrijwilligerscie@vvdongen.nl
Toernooicommissie toernooien@vvdongen.nl
Kidsclub kidsclub@vvdongen.nl

 

Schriftelijk
VV Dongen
Reigershof 12
5103 KW Dongen