• Dongen 1 za

  • Teamsponsoren

  • Stafleden

    NaamFunctie
    Berbers, HuubVerzorger
    Cemrek, AliAssistent-trainer/coach
    Jansens, LarsTrainer/coach
    Logtenberg, LeoTeammanager
    Schipper, JohnTeammanager
    Stuit, ReneAssistent-scheidsrechter(club)
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 meiAltena 1 - Dongen 1-Z1 - 1
    18 meiDongen 1-Z - Sparta'30 14 - 1
  • Poulestanden Dongen 1 ( 3e klasse D )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dongen 1-Z24145564283647
    2sv O.S.S. 1920 124144664382646
    3Woudrichem 124122104536938
    4SV BLC 12410684841736
    5Heukelum 12410594252-1035
    6GDC 124111123230234
    7Zwaluwe 1249783940-134
    8DESK 12495104348-532
    9GVV'63 1248794845331
    10SCO 12492134458-1429
    11Altena 12468102539-1426
    12ONI 12467113048-1825
    13Sparta'30 12465133657-2123

    Poulestanden Dongen 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs poulefase Groep 2 34 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dongen 1-Z321010467
    2RWB 131208625
    3TSVV Merlijn 1311179-24
    4Olympia'60 1300339-60

    Poulestanden Dongen 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde Groep 1 25 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dongen 1-Z11005233
    2WSC 1100125-30

    Poulestanden Dongen 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde Groep 1 Beker Standaard 3e ronde Zuid 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Geldrop 111007163
    2TSC 111005053
    3Halsteren11004043
    4Brabantia 111006333
    5De Valk 111004133
    6RBC 111003033
    7Zwaluw VFC 111003033
    8VCK 111004223
    9Achilles Veen11003123
    10Dongen 111003123
    11Rijen 111003123
    12Roda Boys/Bommelerwaard 111003123
    13Goes11002023
    14IFC 111002023
    15Bladella 111003213
    16Dongen 1-Z11003213
    17GSC/ODS 111003213
    18SC Kruisland11003213
    19RFC 111003213
    20Arnemuiden 111002113
    21Heerjansdam11002113
    22VVC'68 111002113
    23Nemelaer11001013
    24SCG'18 111001013
    25Hoeven 111004403
    26SVOD'22 111004403
    27SC Everstein 111003303
    28RSV 111002203
    29WNC 111002203
    30Be Ready 111002203
    31Best Vooruit11002203
    32Prinsenland 111000003
    33GSBW 110014400
    34's Heer Arendskerke 110014400
    35Theole 110013300
    36Moerse Boys 110012200
    37SVW 110012200
    38Oirschot Vooruit 110012200
    39RKTVC 110012200
    40MZC'11 110010000
    41Altena 1100123-10
    42EFC 1100123-10
    43NEO'25 1100123-10
    44Rijsoord 1100123-10
    45Zundert 1100123-10
    46FC Axel 1100112-10
    47Oranje Wit 1100112-10
    48Patrijzen 1100112-10
    49ODC 1100101-10
    50Sarto 1100101-10
    51Yerseke 1100124-20
    52DBN'22 1100113-20
    53GJS 1100113-20
    54Jan van Arckel 1100113-20
    55RKDVC 1100113-20
    56HVV'24 1100102-20
    57Sliedrecht 1100102-20
    58DOSL 1100136-30
    59Bergeijk 1100114-30
    60Helvoirt 1100103-30
    61Unitas'30100103-30
    62Schijf 1100104-40
    63SCO 1100105-50
    64Gestel 1100117-60

    Poulestanden Dongen 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 4e ronde Groep 1 Beker Standaard laatste 32 Z1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Halsteren11006063
    2RBC 111006063
    3Achilles Veen11007343
    4Arnemuiden 111005143
    5IFC 111005233
    6Bladella 111004133
    7Geldrop 111004133
    8Best Vooruit11003033
    9Goes11003033
    10Roda Boys/Bommelerwaard 111005323
    11Zwaluw VFC 111002113
    12Dongen 111001013
    13Dongen 1-Z11001013
    14Heerjansdam11001013
    15SVOD'22 111001013
    16TSC 111001013
    17De Valk 1100112-10
    18Be Ready 1100101-10
    19Brabantia 1100101-10
    20GSC/ODS 1100101-10
    21SC Kruisland100101-10
    22VCK 1100101-10
    23Nemelaer100135-20
    24Rijen 1100125-30
    25SCG'18 1100114-30
    26WNC 1100114-30
    27SC Everstein 1100103-30
    28Prinsenland 1100103-30
    29RFC 1100137-40
    30VVC'68 1100115-40
    31Hoeven 1100106-60
    32RSV 1100106-60

    Poulestanden Dongen 1 ( Mannen KNVB beker Amateurs 1/8 finales Groep 1 Beker Standaard laatste 16 Z1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1RBC 111006153
    2Goes11006243
    3Heerjansdam11003033
    4Best Vooruit11004223
    5Geldrop 111002023
    6Zwaluw VFC 111003213
    7Achilles Veen11002203
    8IFC 111002203
    9Arnemuiden 110012200
    10Dongen 110012200
    11Dongen 1-Z100123-10
    12Bladella 1100124-20
    13Roda Boys/Bommelerwaard 1100102-20
    14Halsteren100103-30
    15SVOD'22 1100126-40
    16TSC 1100116-50