• Dongen 5

  • Stafleden

    NaamFunctie
    Brand, Raoul van denTeammanager
    Oosterhout, Rico vanTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 okt. 11:00Right'Oh 5 - Dongen 5Sportpark Het Bolwerk
    31 okt. 10:00Dongen 5 - TSV Gudok 8Sportpark De Biezen
    7 nov. 10:00Gilze 10 - Dongen 5Sportpark Verhoven
    21 nov. 10:00Dongen 5 - Berkdijk 2Sportpark De Biezen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 okt.Sarto 15 - Dongen 5
    10 okt.Dongen 5 - SV Reeshof 73 - 2
  • Poulestanden Dongen 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Berkdijk 244002512412
    2Rijen 54301207139
    3Gloria UC 4220011386
    4Dongen 522008266
    5Sarto 1532019546
    6TSV Gudok 8420210646
    7Blauw Wit'81 5412110915
    8SV Reeshof 731027703
    9DVVC 3310249-53
    10Viola 64013320-171
    11Gilze 104013125-241
    12OVV'67 53003721-140

    Poulestanden Dongen 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dongen 522009366
    2Waspik 621017523
    3Raamsdonk 4200219-80

    Poulestanden Dongen 5 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dongen 500000000
    2Right'Oh 500000000