• Dongen 5

  • Stafleden

    NaamFunctie
    Brand, Raoul van denTeammanager
    Oosterhout, Rico vanTeammanager
  • Trainingstijden

    DagAanvangVeld
    Woensdag1945 uurveld D
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Dongen 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bavel 64400146812
    2PCP 53300176119
    3Gilze 7421113497
    4Dongen 5421112577
    5Gesta 3421110557
    6Sarto 124211161247
    7Chaam 44211141137
    8Gloria UC 54202111016
    9Baronie 64112915-64
    10UVV'40 7300338-50
    11JEKA 184004523-180
    12R.K.S.V. Groen Wit 44004322-190

    Poulestanden Dongen 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dongen 5321012577
    2DVVC 33201910-16
    3OVV'67 4310278-13
    4Blauw Wit'81 3301249-51

    Poulestanden Dongen 5 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dongen 500000000
    2TSV Gudok 800000000