• Met trots presenteert VV Dongen een nieuwe samenwerking met De Groentetuin. De groente- en fruitwinkel van Frank Claassen, een oud-speler en trainer binnen onze club. Onlangs maakten we samen een foto bij het sponsorbord, waarmee De Groentetuin zich officieel aansluit als nieuwe sponsor van VV Dongen.

    Als club vinden we het belangrijk om gezonde keuzes te stimuleren, zowel binnen als buiten het veld. Daarom zijn we verheugd dat we samen met De Groentetuin kunnen starten met teamfruit. Ouders kunnen bij De Groentetuin teamfruit ophalen met 20% korting, zodat onze teams op een toegankelijke en voordelige manier kunnen genieten van gezonde, verse snacks. Meer informatie hierover volgt intern via de leiders.

    De Groentetuin is inmiddels ruim een jaar geopend en heeft zich in korte tijd ontwikkeld tot een gewaardeerde lokale winkel voor groente en fruit. Naast de winkel en het teamfruit biedt De Groentetuin ook fruit op het werk aan. Bedrijven kunnen bij hen terecht voor een gezonde, gevarieerde fruitvoorziening voor medewerkers – een mooie manier om vitaliteit op de werkvloer te stimuleren.

    Daarnaast beschikt De Groentetuin over een 24/7 automaat, die inmiiddels is uitgebreid met kant-en-klare maaltijden. Zo is er op elk moment van de dag iets vers en gezonds beschikbaar, ideaal na een training of onderweg. Deze zijn wel al beschikbaar in de winkel.

    Ga jij gezellig langs? Dit zijn de dagen en tijden dat De Groentetuin aan de Klein dongenseweg 50 geopend is:

    • Woensdag 9:00 – 18:00 uur
    • Vrijdag      9:00 – 18:00 uur
    • Zaterdag    9:00 – 14:30 uur

     

    De Groentetuin, Klein Dongenseweg 50, 5106 AC Dongen


    Wij zijn blij met deze samenwerking, die niet alleen onze jeugd ondersteunt maar ook de band met lokale ondernemers versterkt. Het is mooi om te zien dat een voormalig speler en huidig trainer nu op deze manier iets terugbrengt naar de club.