Voetbalvereniging Dongen
Webmail

Penaltybokaal
vrijdag 14 oktober 2005 - 13:35

103

Elk seizoen wordt er gestreden om de penaltybokaal. De prijzen hiervoor worden beschikbaar gesteld door de veteranenafdeling.

Deelname is mogelijk voor alle C-, D- en E-teams. Tijdens de rust van de thuiswedstrijden van Dongen 1 neemt elk deelnemer 3 penalties. Als doelman fungeert de reservekeeper van die dag. Een van de deelnemers wordt gekozen als pupil van de week.

Na afloop van het penaltyschieten krijgt elke deelnemer een consumptie in de kantine.

Programma seizoen 2005-2006

Datum                                     Wedstrijd                                             Team

4 september 2005                    Dongen - SC't Zand                              C1

18 september 2005                  Dongen - RCS                                      C2

2 oktober 2005                        Dongen - Dosko                                   C3-C4

16 oktober 2005                      Dongen - Madese Boys                         D1

13 november 2005                   Dongen - Oisterwijk                             D2

11 december 2005                   Dongen - Oosterhout                            D3

22 januari 2006                        Dongen - Zierikzee                              E1-E2

                                              Dongen - VOAB                                    E3-E4

                                              Dongen - Unitas '30                              E5

                                              Dongen - Vlijmense Boys                      E6

                                              Dongen - Halsteren                              Finale  

 

Bij datawisselingen of afgelastingen blijven de teams aan de wedstrijden gekoppeld.

Voor nadere inlichtingen: Jozef Oomens, Telefoon 0162-320259, E-mail: oomensjoost@home.nl.

ACTUEEL: Van de C jeugd hebben zich vier spelers geplaatst voor de finale van de penaltybokaal 2005-2006 door in de voorronde alle drie de penaltys te benutten.De spelers die de finaleronde mogen spelen zijn:Rutger Bosch C1,Rick Hultermans C2,Perry FaroC3 enNarin Sarabdjitsing van de C4.

Bij de D jeugd die nog bezig is hebben van de D1 de volgende spelers zich geplaats voor de finale door in de voorronde alle drie de penaltys te benutten: Thomas de Bie,Arif Turkyilmaz,Vince van Miert,Gijs van der Berg en Joey van Rossum. Van de D2 heeft  Dennis de Rooy zich geplaatst voor de finale.

De FOTO'S VAN WINNAARS VAN SEIZOEN 1992-1993 T/M SEIZOEN 2005-2006 STAAN IN FOTOBOEK

 

WINNAARS 1992-1993

C Jeugd  1e Martijn Brands

               2e ...

               3e Roy van Biert

D Jeugd  1e Rob Oomens

               2e Daniël Schneider

               3e Arian Snoeren

E Jeugd  1e Kevin van Ham

               2e Jeffrey oomens

               3e Francis Oomens

WINNAARS SEIZOEN 1993-1994

C Jeugd  1e Niels Klijn

               2e Rolf Hartman

               3e Rob broeders

D Jeugd  1e Sander Evers

               2e Marcel de Gussem

               3e Bas Leemans

E Jeugd  1e Martijn Koks

               2e Rob van Iersel

               3e Ron van Lier

WINNAARS SEIZOEN 1994-1995

C Jeugd  1e Rob Broeders

               2e Thomas van de Rijken

               3e Mark van Iersel

D Jeugd  1e Francis Oomens

               2e Steven Verhoeckx

               3e Rob van Iersel

E Jeugd  1e Frits Klijs

               2e Stan Snoeren

               3e Fatih Türkyilmaz

WINNAARS SEIZOEN 1995-1996

C Jeugd   1e Stephan Gijsman

                2e Danny Marks

                3e Bart Brenders

D Jeugd   1e Roel Maas

                2e Kevin van Ham

                3e Wouter Koreman

E Jeugd   1e Stijn Biemans

                2e Robin Oomens

                3e Mathieu Kops

WINNAARS SEIZOEN 1996-1997

C Jeugd  1e Rens van Nunen

              2e Jeffrey Oomens

              3e Rob van Iersel

D Jeugd  1e Philip Aalbers

               2e Jurgen de Gussem

               3e Ahmet Celik

E Jeugd   1e Joost Sips

               2e Koen van Dal

               3e Sanne van Rhee

WINNAARS SEIZOEN 1997-1998

C Jeugd  1e Jaimie Samola

               2e Ogus Kaya

               3e Coen Andries

D Jeugd  1e Mathieu Kops

               2e Peter de Meijer

               3e Joost Sips

E Jeugd  1e Tim Ockeloen

              2e Gerwin Boomaars

              3e Sitke Özdemir

WINNAARS SEIZOEN 1998-1999

C Jeugd   1e Jurgen de Gussem

               2e Jeroen de Beer

               3e Koen Gerrits

D Jeugd  1e Dennis Verduijn

               2e Joost Sips

               3e Sander de Bont

E Jeugd   1e Daniël de Jong

                2e Claudio Sabajo

                3e Rick van Zon

WINNAARS SEIZOEN 1999-2000

C Jeugd    1e Jurgen de Gussem

                 2e Jorg Vereggen

                 3e Stephan van Rijckevorsel

 D Jeugd   1e Rik van Baak

                 2e Corne van de Hoven

                 3e Dennis Verduijn

  E Jeugd   1e Roy van Gorp

                  2e Rick Vermeulen

                  3e Mark Vos

WINNAARS SEIZOEN 2000-2001

  C Jeugd      1e Bas van de Ven ?

                     2e Robbin Snoeren ?

                     3e Mahmut Özdimer ?  

   D Jeugd     1e Rob Haest

                     2e Tim Ockeloen          

                     3e Roy van Gorp

    E Jeugd     1e Pepijn Lourijsen

                      2e Marc Vos

                      3e Jorg Mommers

WINNAARS SEIZOEN 2001-2002

    C Jeugd     1e Rob Schellekens

                      2e Lex Rijvers

                      3e Michael Storm

    D Jeugd     1e Paul van Zon

                      2e Nils Verkooijen

                      3e Sitke Özdimer

    E Jeugd      1e Narin Sarebdjtsingh

                       2e Twan Huijzer

                       3e Luuk van de Hoven

WINNAARS SEIZOEN 2002-2003

    C Jeugd     1e Tom Emmen

                     2e  Lars van de Kletersteeg

                     3e Rick van Zon

     D Jeugd    1e Ahmed Nayeb Khel

                      2e Rick Hultermans

                      3e  Memik Kizilcik

     E Jeugd     1e Ynes Özdimer

                       2e Glenn van Loon

                       3e Rik Verkooijen

WINNAARS SEIZOEN 2003-2004

     C Jeugd       1e Roy van Gorp

                         2e Rick van Zon

                         3e Nils Verkooijen

     D Jeugd        1e Leroy Dolman

                          2e Pepijn Lourijsen

                          3e Jorrit de Bie

      E Jeugd       1e Arif Türkyilmaz

                          2e Michael Heijne

                          3e Thomas de Bie

WINNAARS SEIZOEN 2004-2005

      C Jeugd        1e Wouter Kimenai

                           2e Lokman al Bazaz

                           3e Pepijn Lourijsen

       D Jeugd       1e Davit Petrijs

                           2e Memik Kizilcik

                           3e Thijs van Elk

       E Jeugd       1e Wouter Dirven

                           2e Kjeld Elie

                           3e Remco Boerema 

 WINNAARS SEIZOEN 2005-2006      

      

     C JEUGD        1e Rick Hultermans

                          2e Perry Faro

                          3e Narin Sarabdjitsing

    D Jeugd        1e Vince van Miert

                         2e Joey van Rossum

                         3e Arif Turkyilmaz

   E Jeugd          1e Mortaza yusuf ali

                         2e Rick Peijnenburg

                         3e Stephan Evers