Voetbalvereniging Dongen
Webmail

Dongen (0150 Mannen Zondag (landelijk A-cat))

# Team G W G V + - S V P
1OSS`20221651552431053
2Jong ADO Den Haag221237473611039
3OFC221138382711036
4Gemert22105742420035
5Dongen20974341915034
6UNA228863539-4032
7EVV2287730273031
8Blauw Geel`38/JUMBO2285938380029
9HSC `21228593439-5029
10Hercules2183103538-3027
11DEM2276931310027
12Groene Ster227692833-5027
13Quick2175929263026
14Westlandia2266103140-9024
15ADO `202156102935-6021
16Lienden2146111739-22018
17Hoogland2238113151-20017

Dongen (9306 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 1)

# Team G W G V + - S V P
1Achilles Veen110060603
2Barendrecht110060603
3Groene Ster110050503
4Hoek110062403
5Dongen110040403
6EVV110040403
7OSS`20110040403
8Fortuna Wormerveer110041303
9ADO `20110030303
10Silvolde110030303
11VVOG110030303
12Harkemase Boys110042203
13OFC110042203
14SteDoCo110042203
15Jodan Boys110031203
16ODIN 59110031203
17FC `s-Gravenzande110020203
18Westlandia110020203
19Flevo Boys110032103
20Goes110032103
21Sparta Nijkerk110032103
22Ajax110021103
23Blauw Geel`38/JUMBO110021103
24DUNO D110021103
25Excelsior`31110021103
26Kloetinge110010103
27SDO110010103
28Quick101011001
29DVS`33 Ermelo101011001
30Huizen 1100123-100
31Mierlo Hout 1100123-100
32UNA100123-100
33DEM100112-100
34FC Lisse100112-100
35Rohda Raalte 1100112-100
36Sliedrecht 1100112-100
37ARC100101-100
38Lienden100101-100
39DOVO100124-200
40HSC `21100124-200
41VVSB100124-200
42Gemert100113-200
43Hoogland100113-200
44RKSV Heeze 1100102-200
45Zuidvogels HSV De 1100102-200
46Ter Leede100114-300
47RKSV Minor100103-300
48ONS Sneek100103-300
49VEV`67 1100103-300
50SV TOP 1100126-400
51Drachtster Boys 1100104-400
52Rijnvogels100104-400
53Vroomshoopse Boys 1100104-400
54vv Winsum 1100105-500
55Hercules100106-600
56Wittenhorst 1100106-600

Dongen (9307 TOTO KNVB beker kwalificatieronde 2)

# Team G W G V + - S V P
1ASWH110051403
2OSS`20110051403
3Rijnsb.Boys110031203
4Ajax110020203
5Fortuna Wormerveer110020203
6Groene Ster110020203
7Spakenburg110020203
8ODIN 59110043103
9Goes110032103
10Katwijk110032103
11Quick110032103
12Excelsior`31110021103
13GVVV110021103
14Harkemase Boys110010103
15De Treffers110010103
16OFC101022001
17Westlandia101022001
18Achilles Veen101011001
19HHC Hardenberg101011001
20Flevo Boys101000001
21EVV101000001
22Barendrecht100134-100
23DUNO D100123-100
24Quick Boys100123-100
25Silvolde100123-100
26Dongen100112-100
27Kozakken Boys100112-100
28Blauw Geel`38/JUMBO100101-100
29Scheveningen100101-100
30Noordwijk100113-200
31ADO `20100102-200
32Kloetinge100102-200
33SDO100102-200
34VVOG100102-200
35Jodan Boys100115-400
36TEC100115-400